Acasă » Posturi cu tagul: '“receptioner'

Tagul: “receptioner

Receptioner – curs de initiere

Receptioner

Initiere

360 ore – 3 luni

 

Descriere:

Receptionerul isi desfasoara activitatea in incinta unitatilor de cazare precum, hoteluri, moteluri, campinguri, complexuri de cazare, pensiuni cu capacitati mai mari. Receptionerul asigura activitatile de primire, sedere si plecare ale clientilor. Gestioneaza documentatia aferenta activitatii, rezolva reclamatiile clientilor, ofera infomartii cu privire la serviciile furnizate de hotel, la facilitatile si ofertele pe care le are hotelul, informeaza turistii cu privire la obiectivele turistice din zona respectiva. Mentine legatura cu turistii fiindu-le in permanenta la dispozitie.

DETALIERE MODULE CURS – Cursul are 120h teorie si 240h practica

Nr. Crt. Denumire
1 Noţiuni generale privind legislaţia turistică
2 Elemente de management şi marketing turistic
3 Unitatea turistică
4 Aspecte privind organizarea resurselor din unităţile turistice
5 Formarea resurselor umane şi cultura de învăţare
6 Comunicare interpersonală şi comunicare intr-o limbă străină
7 Informatica, Microsoft Office – Editorul Word, Internet şi E-mail

 

Competente dobandite la finalul cursului:

– Comunicarea eficientă la locul de muncă

– Minca în echipă

– Aplicarea NPM şi NPSI

– Organizarea locului de muncă

– Promovarea imaginii hotelului

– Asigurarea efectuării plăţilor

– Efectuarea de operaţii specifice pentru sosirea şi plecarea clienţilor

– Oferirea de servicii hoteliere către client

– Rezolvarea reclamaţiilor clienţilor

Conditii minime de acces la curs:

– Copie diploma invatamant liceal

– Copie certificat nastere, Copie CI

– Aviz medical (de la medicul de familie) – apt pentru lucru cu publicul

Tarif si conditii de plata:

Tarif: 700 lei / pers

Tariful include:

– Taxa de instruire

– Suportul de curs

– Taxa de evaluare si examinare

Conditii de plata:

– 40% din valoarea cursului in momentul inscrierii

– 60% la finalizarea cursului

Locuri de munca, disponibile pe Valea Prahovei. Vezi aici LISTA completa!

Lista completa cu locurile de munca disponibile ACUM pe Valea Prahovei:

  1. SC PALACE SA  –   Receptioner    Sinaia, str: Octavian Goga, nr: 4, Tel/fax: 0244311542    –   vechime in domeniu 2 ani, studii medii, calificare
  2. SCOALA CU CLASELE I-VIII COCORASTII MISLII    Administrator financiar (contabil sef)    Cocorastii Mislii, Tel/Fax: 0244229060, e-mail: scoalacocorastiimislii@yahoo.com, Persoana de contact: Popa Tesileanu Loredana    –   vechime in domeniu 5 ani, studii superioare, perioada nedeterminata, program de lucru cu timp partial 2h/zi (sfert de norma)
  3. SC LA MUZZE PUB SRL    Barman    Campina, str: Narciselor, nr: 9, Tel: 0722265788, Persoana de contact: Fieraru Razvan    1    liceul, perioada nedeterminata, program de lucru cu timp partial 4h/zi(jumatate de norma)
  4. SC PALACE SA     Barman    Sinaia, str: Octavian Goga, nr: 4, Tel/fax: 0244311542    –    vechime in domeniu 2 ani, studii medii
  5. SC PLAYERS CAFFE EXPERT SRL    Bucatar    Campina, str: 1 Mai, nr: 36, Tel: 0732632505, Persoana de contact: Dodot Stelica Iulica     1    studii medii, perioada nedeterminata
  6. SC VOIPAN SIL SRL    Brutar    Telega, Tel: 0244371280, Punct de lucru: Campina    –   experienta, perioada determinata 3 luni
  7. SC COSEF CONSTRUCT SRL    Buldoexcavatorist    Cornu, nr: 787, Tel: 0244366163    –   vechime in domeniu 3 ani, permis auto categ:B-C, perioada determinata
  8. SC PETROCONSTRUCT SERVICE SRL    Buldoexcavatorist    Floresti, nr: 353A, Tel: 0244362228:  –   experienta
  9. SC KAUFLAND ROMANIA SCS    Casier    Campina, str: Nicolae Balcescu, nr: 46, Tel/Fax: 0372098101/0244335550, e-mail: recrutare@kaufland.ro    –    studii medii, perioada nedeterminata, tichete de masa
  10. SC JERAS PROD SRL    Ciontolitor transator carne    Filipestii de Targ, Tel/Fax: 0244389177/0244389176, e-mail: jerasprod@gmail.com, Persoana de contact: Pirtoaca Viorel    –    vechime in domeniu 2 ani, studii medii, perioada nedeterminata
  11. SC MANDINAS COF SRL    Cofetar    Campina, Tel: 0728086379   –    vechime in domeniu 2 ani, calificare, perioada determinata 1 luna
  12. SC VOIPAN SIL SRL    Cofetar    Telega, Tel: 0244371280, Punct de lucru: Campina    –    experienta, perioada determinata 3 luni
  13. SC SI & GI SERVICII DE LOGISTICA SRL    Contabil    Banesti, DN1 Km 88 (incinta CAR ONE), Tel: 0733563884, e-mail: aurelya82r@yahoo.com, Persoana de contact: Marin Aurelia    1    vechime in domeniu 3 ani, studii medii/superioare, cunostinte limba italiana, perioada nedeterminata
  14. SC SANKTUAR AGENTIE DE INVESTIGATII PRIVATE SRL    Detectiv particular    Campina. Str: B.P.Hasdeu, nr: 80, bl: B1, sc: C, cam: 21, Tel: 0721760071, e-mail: detectivsanktuar@gmail.com, Persoana de contact: Poenaru Florin    –    vechime in domeniu 3 ani, scoala de detectivi, atestat MAI, perioada determinata 6 luni
  15. SC HOUSEKEEPING 4Y SRL    Director administrativ    Poiana Campina, nr: 35, Tel: 0721118639, e-mail: rollingpapa@yahoo.com, Persoana de contact: Iulian Nedelcu    –    vechime in domeniu 2 ani, studii superioare, perioada determinata 3 luni
  16. SC NEPTUN SA    Inginer vanzari    Campina, str: Bobalna, nr: 57-63, Tel/Fax: 0244335651/0244370338, e-mail: office@neptun-gears.ro    –    vechime in domeniu 5 ani, studii superioare tehnice/mecanice, cunostinte operare PC, cunostinte limba engleza, permis auto categ.B, perioada determinata 3 luni, tichete de masa
  17. SC DUCATI ENERGIA ROMANIA SA    Lacatus mecanic de intretinere si reparatii universale    Busteni, str: Piatra Arsa, Tel/Fax: 0244306050/0244306052, e-mail: g.garbacea@ducatienergia.com, Persoana de contact: Garbacea Gabriela    3    studii de specialitate, perioada nedeterminata, tichete de masa
  18. SC KAUFLAND ROMANIA SCS    Lucrator comercial    Campina, str: Nicolae Balcescu, nr: 46, Tel/Fax: 0372098101/0244335550, e-mail: recrutare@kaufland.ro    –    studii medii, perioada nedeterminata, tichete de masa
  19. SC ZONE CONSTRUCT SRL    Lucrator comercial    Campina, str: Bobalna, nr: 16A, Tel/Fax: 0244330066/0244330067, e-mail: zone_construct@yahoo.com    –    vechime in domeniu 1 an, studii medii, perioada nedeterminata
  20. SC MEFIN COMMERCIAL SRL    Manager marketing    Sinaia, str: Calea Bucuresti, nr: 1-5, Tel/Fax: 0244307000/0244307086, e-mail: mefin@mefin.ro    –   vechime in domeniu 3 ani, studii superioare tehnice/economice, perioada determinata
  21. SC GRANDY SRL    Manipulant marfuri    Campina, str: Calea Doftanei, nr: 192A, Tel/Fax: 0244336236, grandy94@yahoo.com    –   vechime in domeniu 1 an, liceu, perioada nedeterminata
    SC VOIPAN SIL SRL    Manipulant marfuri    Telega, Tel: 0244371280, Punct de lucru: Campina    1    experienta, perioada determinata 3 luni
  22. SC AVE SERVICE SRL    Mecanic auto    Campina, str: Salaj, nr: 15, Tel/Fax: 0244376762; 0737347856, e-mail: aveservice@yahoo.com    –    experienta, perioada nedeterminata, tichete de masa+transport
  23. SC VOIPAN SIL SRL    Merceolog    Telega, Tel: 0244371280, Punct de lucru: Campina    –    experienta, liceu, perioada determinata 3 luni
  24. SC FIBEC HOLDING SA    Ospatar    Campina, str: B.P.Hasdeu, nr: 91, Tel/Fax: 0244333929/0244376332    1    studii medii, perioada nedeterminata
  25. SC ICOMA IMPEX SRL    Ospatar    Campina, Tel: 0745080459, Persoana de contact: Buzatoiu Vasile, Punct de lucru: Hanul Cornului, DN1 Km 93    –    vechime in domeniu 2 ani, studii medii
  26. SC MARKET SRL    Ospatar    Baicoi, str: DN1 Km 82, Tel/Fax: 0244369990/0244369276    –    perioada nedeterminata
    SC MARGARITAR SRL    Ospatar    Busteni, str: Splaiul Zamorei, nr: 35, Tel/Fax: 0723111151/0244320621, e-mail: margaritar_busteni@yahoo.com    –    vechime in domeniu 3 ani, liceu, cunostinte limba straina, perioada nedeterminata
  27. SC URAREF CONSTRUCT SRL    Ospatar    Breaza, str: Aleea Parcului, nr: 25, bl: 25, Tel/Fax: 0244340982    –  vechime in domeniu 5 ani, studii de specialitate, perioada determinata
    SC VOIPAN SIL SRL    Patiser    Telega, Tel: 0244371280, Punct de lucru: Campina    –   experienta, perioada determinata 3 luni
  28. SC MS PROD PART SRL    Rectificator universal    Sinaia, str: Calea Bucuresti, nr:5, Tel/Fax: 0244307000/0244307086, e-mail: mefin@mefin.ro    –    vechime in domeniu 3 ani, scoala profesionala, perioada determinata 1 luna, bonusuri in functie de performanata
  29. SC SANKTUAR AGENTIE DE INVESTIGATII PRIVATE SRL    Secretara (asistent manager)    Campina. Str: B.P.Hasdeu, nr: 80, bl: B1, sc: C, cam: 21, Tel: 0721760071, e-mail: detectivsanktuar@gmail.com, Persoana de contact: Poenaru Florin    –   vechime in domeniu 1 an, studii superioare, cunostinte limbi straine, perioada determinata 6 luni
  30. SC MARKET SRL    Spalator vehicule    Baicoi, str: DN1 Km 82, Tel/Fax: 0244369990/0244369276, Punct de lucru: Cornu   –    perioada nedeterminata
  31. SC KAUFLAND ROMANIA SCS    Sef departament case    Campina, str: Nicolae Balcescu, nr: 46, Tel/Fax: 0372098101/0244335550, e-mail: recrutare@kaufland.ro    –    studii superioare, perioada nedeterminata, tichete de masa
  32. SC ELIRO SRL    Sofer autobuz    Campina, str: Salj, nr: 11, Tel: 0244375125, Persoana de contact: Manasia Nicolae    –   vechime in domeniu 1 an, liceu, permis auto categ.D + atestat, perioada nedeterminata
  33. SC SANKTUAR AGENTIE DE INVESTIGATII PRIVATE SRL    Sofer    Campina. Str: B.P.Hasdeu, nr: 80, bl: B1, sc: C, cam: 21, Tel: 0721760071, e-mail: detectivsanktuar@gmail.com, Persoana de contact: Poenaru Florin    1    vechime in domeniu 3 ani, studii medii, atestat MAI, perioada determinata 6 luni
  34. SC SI & GI SERVICII DE LOGISTICA SRL    Sofer masini de mare tonaj (transport international de marfuri)    Banesti, DN1 Km 88 (incinta CAR ONE), Tel: 0733563884, e-mail: aurelya82r@yahoo.com, Persoana de contact: Marin Aurelia    –    experienta, studii medii, cunostinte limba italiana, permis auto categ.C+E, perioada nedeterminata
  35. SC GRANDY SRL    Vanzator magazin alimentar    Campina, str: Calea Doftanei, nr: 192A, Tel/Fax: 0244336236, grandy94@yahoo.com    –    vechime in domeniu 2 ani, liceu, perioada nedeterminata
  36.  SC MARKET SRL    Vanzator fast-food    Baicoi, str: DN1 Km 82, Tel/Fax: 0244369990/0244369276    –    perioada nedeterminata
  37. SC VOIPAN SIL SRL    Vanzator    Telega, Tel: 0244371280, Punct de lucru: Campina    –    experienta, perioada determinata 3 luni
  38. SC NIDAV CONS SRL    Zidar    Breaza, str: Miron Caproiu, nr: 12, Tel: 0723249738, Persoana de contact: Vlad Ion    –   vechime in domeniu 2 ani, calificare, permis auto categ.B, perioada nedeterminata, tichete de masa

SURSA: http://ph-online.ro

Grupe si orar de incepere cursuri de receptioner si ghid turistic

In data de 7 mai 2012 au fost inregistrate la Consiliul National de Formare Profesionala a Adultilor LISTELE FINALE cu cei 84 de cursanti admisi la cursurile gratuite de formare in meseriile de receptioner si ghid turistic ce se vor desfasura la Centrul Regional de Resurse in Turism Busteni.

Conform normelor metodologice CNFPA au fost  formate  3 grupe a cate 28 de cursanti (numar maxim admis pe o grupa), din care doua pentru specializarea de „receptioner” si una pentru „ghid turistic”. Au fost admise la inscriere si 14 persoane considerate „Rezerve” in cazul in care, din diverse motive, vor exista cursanti retrasi pe parcurs. Rezervele vor avea prioritate si la inscrierea in cursurile ce urmeaza sa fie organizate in etapa urmatoare.

Va prezentam componenta finala a grupelor precum si data/ora de incepere a cursurilor ce se vor desfasura in salile de curs amenajate in Centrul Cultural „Aurel Stroie” – Busteni.

 

GRUPA I-a „Receptioneri”:

Data incepere curs: 9 mai 2012 – ora 09.00

  1. Aldea Ana, 54- Busteni
  2. Aldea Georgeta Alexandra, 27 – Busteni
  3. Anghel Daniela Ileana, 35 – Sinaia
  4.  Antonescu  Mariana Constanta, 56 – Busteni
  5. Balaican Georgiana, 23 – Azuga
  6. Barcza Carmen Mihaela, 33 – Busteni
  7. Bartik Andra Ioana, 22 – Busteni
  8. Bathori Iuliana, 35 – Busteni
  9. Bitoiu Raluca Maria, 27 – Sinaia
  10. Chiss Livia Gabriela, 24 – Busteni
  11. Contes Ana Maria, 31 – Busteni
  12. Danoiu Dan, 40 – Busteni
  13. Datcu Georgiana Elena, 28 –  Busteni
  14. Dobri Lavinia Florentina,  23 – Busteni
  15. Dragus Ancuta, 56 – Busteni
  16. Editoiu Ciprian Marian, 26 – Busteni
  17. Gajenel Ana-Maria, 25 – Busteni
  18. Gatej Georgeta Andreea,  32- Busteni
  19. Gheorghe Elena  Carmen, 38 – Busteni
  20. Hoza Sanda, 39 – Busteni
  21. Ilie Claudia Mariana, 29 – Busteni
  22. Marinescu Raluca Iuliana, 23 – Busteni
  23. Marinescu Victor, 25 – Busteni
  24. Moise Andreea Gabriela, 27 – Busteni
  25. Moldoveanu Raluca Mihaela, 32 – Busteni
  26. Nicolae Andreea Laura, 34 – Sinaia
  27. Peta Octavia Mihaela, 27 – Busteni
  28. Prundeanu Dafin, 41 – Busteni

 

GRUPA a II-a „Receptioneri”:

– Data incepere curs: 11 mai 2012 – ora 10.00

  1. Balan Florina Poliana, 36 – Busteni
  2. Carstea Mihaela Georgiana, 28 – Busteni
  3. Dobrescu Roxana Maria, 25 – Azuga
  4. Ene Ioana Manuela, 39 – Busteni
  5. Minea Florin Razvan, 20 – Busteni
  6. Popescu Anamaria Manuela, 26 – Busteni
  7. Radu Florentina, 32 – Busteni
  8. Rapeanu Cristina Elena, 34 – Busteni
  9. Roibu Razvan Ioan, 20 – Azuga
  10. Roman Anca Alexandra, 27 – Azuga
  11. Rosu Elena Adriana, 20 – Sinaia
  12. Sandru Mariela, 36 – Busteni
  13. Savu Gabriela, 44 – Busteni
  14. Sofian Mihaela, 30 – Sinaia
  15. Spurcaciu Andrei Marius, 39 – Busteni
  16. Staicu Cristina Florina, 29 – Busteni
  17. Stan Monica Nicoleta, 27 – Busteni
  18. Stanila Laurentiu Mihai, 27 – Azuga
  19. Stanislav Loredan, 44 – Busteni
  20. Stefan Madalina Petruta, 23 – Busteni
  21. Tabaras Camelia, 22 – Sinaia
  22. Tarasescu Gratiela, 23 – Busteni
  23. Terecoasa Lucia Adina, 26 – Busteni
  24. Toma Elena Irina, 27 – Busteni
  25. Ungureanu Eugen Marius, 42 – Busteni
  26. Ungureanu Ioana, 38 – Busteni
  27. Unguru Roxana Elena, 28 – Azuga
  28. Vaduva Maria, 43 – Busteni

 

GRUPA I-a „Ghid turistic”:

– Data incepere curs: 9 mai 2012 – ora 11.00

  1. Barleanu Horia, 43 – Busteni
  2. Bathori Stefan, 37 – Busteni
  3. Boldesco Cornelia, 29 – Busteni
  4. Buliga Emanuel, 22 – Busteni
  5. Ciocan Simona Mihaela, 36 – Sinaia
  6. Constantin Dumitrita Mugurica, 26 – Busteni
  7. Dinu Alin Mihai, 23 – Busteni
  8. Dumitrescu George Junior, 21 – Sinaia
  9. Editoiu Liliana, 47 – Sinaia
  10. Enoiu Iuliana, 34 – Busteni
  11. Gatej Violeta, 38 – Sinaia
  12. Geheorghe Mihai, 51 – Azuga
  13. Gica Grigore Nicolae, 35 – Sinaia
  14. Gurau Iulian, 35 – Busteni
  15. Kerekes Agnes Elisabeta, 41 – Sinaia
  16. Ludu Crina Roxana, 30 – Busteni
  17. Mihai Colesi, 53 – Busteni
  18. Mortila Zaharescu Toma Andrei, 36 – Sinaia
  19. Neagu Mihaela Diana, 28  – Busteni
  20. Olaru Elena Roxana, 24 – Sinaia
  21. Pandrea Ion Aron, 23 – Busteni
  22. Paraschiv Laurentiu, 42 – Busteni
  23. Parauta Sebastian Marian, 23 – Busteni
  24. Rizea Radu Grigore, 25 – Busteni
  25. Rosu Elena, 52 – Busteni
  26. Ruse Teona, 53 – Busteni
  27. Stefan Silviu Petrut, 28 – Busteni
  28. Turtoi Gabriela Luminita, 40 – Azuga

 

REZERVE pentru cursurile de receptioner si ghid turistic

  • Banu Leonardo, 20 – Busteni
  • Branza ioana Vasilica, 24 – Busteni
  • Caldura Maria Eliza, 26 – Busteni
  • Curcan Iulian, 43 – Busteni
  • Dan Sorina Stefania, 29 – Busteni
  • Dumitrescu Florin George, 25 – Sinaia
  • Iarca Madalina Florentina, 22 – Busteni
  • Iorcic Lucian, 26 – Azuga
  • Mustata Ana Roxana, 24 – Busteni
  • Purcaru V. Vasile, 55 – Busteni
  • Rosca Marina Elena, 25 – Busteni
  • Seranga Catalina Adriana, 37 – Busteni
  • Serb Ana Luiza, 35 – Busteni
  • Trandafir Mihaela Sorina, 23 – Busteni

 

EXAMENUL DE ABSOLVIRE a cursurilor va fi organizat pentru toate grupele/specializarile pe data de de 26 iulie 2012

 

Incheiere program de inscrieri primele cursuri organizate de CRRT Busteni

In data de 24 aprilie 2012, s-au încheiat înscrierile pentru primele doua cursuri organizate de CRRT Bușteni.

În  total au fost înregistrate 102 persoane din care 70 pentru cursul de recepționeri (3 grupe) și 32 la cursul de ghid turistic (o grupa).

Noul Centru Regional de Resurse in Turism deschis de curand la Busteni a reusit performanta de a aduna aproape 100 de cursanti pentru specializarile “ghid montan” si “receptioner”. Cei inscrisi pentru calificarile in aceste meserii vor avea parte de cursuri predate de specialist iar diplomele vor fi recunoscute atat pe plan intern cat si international.

Pentru a obtine diplomele cursantii trebuie sa aiba diploma de bacalaureat iar la momentul inscrierii sa nu fie angajati in alte sectoare de activitate. Cursurile dureaza trei zile pe saptamana pe parcursul a trei luni, iar cei implicati in proiect  au parte si de o serie de beneficii.

Centrul Regional de Resurse in Turism deschis in statiunea Busteni are in proiect o serie de activitati specifice intr-un program coerent cu scopul asigurarii sustenabilitatii proiectelor europene destinate dezvoltarii turismului.

Mai jos prezentam lista completa a persoanelor admise la inscriere :

*****

Curs recepționeri:

  1. Aldea Ana – Bușteni
  2. Aldea Georgeta Alexandra – Bușteni
  3. Anghel Daniela Ileana – Sinaia
  4. Antonescu  Mariana Constanta – Bușteni
  5. Balaican Georgiana – Azuga
  6. Balan Florina Poliana – Bușteni
  7. Barcza Carmen Mihaela – Bușteni
  8. Bartik Andra Ioana – Bușteni
  9. Bathori Iuliana – Bușteni
  10. Bitoiu Raluca Maria – Sinaia
  11. Bolocan Anca Viorica – Câmpina
  12. Carstea Mihaela Georgiana – Bușteni
  13. Chiss Livia Gabriela – Bușteni
  14. Contes Ana Maria – Bușteni
  15. Danoiu Dan – Bușteni
  16. Datcu Georgiana Elena – Bușteni
  17. Diaconu Calinusa – Cornu
  18. Diaconu George Daniel – Cornu
  19. Dobri Lavinia Florentina – Bușteni
  20. Dragus Ancuta – Bușteni
  21. Editoiu Ciprian Marian – Câmpina
  22. Ene Ioana Manuela – Bușteni
  23. Enoiu Iuliana – Bușteni
  24. Gadiuta Mihaela – Sinaia
  25. Gajenel Ana-Maria – Bușteni
  26. Gatej Georgeta Andreea – Bușteni
  27. Geanta Delia Ioana – Bușteni
  28. Gheorghe Elena  Carmen – Bușteni
  29. Hoza Sanda – Bușteni
  30. Ilie Claudia Mariana – Bușteni
  31. Irimia Alexandra – Bușteni
  32. Manea Elena Daniela – Cornu
  33. Marinescu Raluca Iuliana – Bușteni
  34. Marinescu Victor – Bușteni
  35. Minea Florin Razvan – Bușteni
  36. Moise Andreea Gabriela – Bușteni
  37. Moldoveanu Raluca Mihaela – Bușteni
  38. Nicolae Andreea Laura – Sinaia
  39. Olaru Carmen Petruta – Bușteni
  40. Olaru Elena Roxana – Sinaia
  41. Peta Octavia Mihaela – Bușteni
  42. Popescu Anamaria Manuela – Bușteni
  43. Prundeanu Dafin – Bușteni
  44. Radu Florentina – Bușteni
  45. Rapeanu Cristina Elena – Bușteni
  46. Roibu Razvan Ioan – Azuga
  47. Roman Anca Alexandra – Azuga
  48. Rosu Elena – Bușteni
  49. Rosu Elena Adriana – Sinaia
  50. Sandru Mariela – Bușteni
  51. Sasu Claudia Casandra – Bușteni
  52. Savu Gabriela – Bușteni
  53. Sora Alexandru Gabriel – Baba Ana
  54. Spurcaciu Andrei Marius – Bușteni
  55. Staicu Cristina Florina – Bușteni
  56. Stan Monica Nicoleta    Bușteni
  57. Stanila Laurentiu Mihai – Azuga
  58. Stanislav Loredan – Bușteni
  59. Stefan Madalina Petruta – Bușteni
  60. Stoichita Gabriela – Bușteni
  61. Tabaras Camelia – Sinaia
  62. Tarasescu Gratiela – Bușteni
  63. Terecoasa Lucia Adina – Bușteni
  64. Toma Elena Irina – Bușteni
  65. Tomescu Andrei Costin – Bușteni
  66. Turtoi Gabriela Luminita – Azuga
  67. Ungureanu Eugen Marius – Bușteni
  68. Ungureanu Ioana – Bușteni
  69. Unguru Roxana Elena – Azuga
  70. Vaduva Maria – Bușteni

 

Curs ghid turistic:

  1. Banu Leonardo – Bușteni
  2. Barleanu Horia – Bușteni
  3. Bathori Stefan – Bușteni
  4. Boldesco Cornelia – Bușteni
  5. Buliga Emanuel – Bușteni
  6. Ciocan Simona Mihaela – Sinaia
  7. Comarniceanu Doru – Bușteni
  8. Constantin Dumitrita Mugurica – Bușteni
  9. Curcan Iulian – Bușteni
  10. Dinu Alin Mihai – Bușteni
  11. Dumitrescu George Junior – Sinaia
  12. Editoiu Liliana – Câmpina
  13. Gatej Violeta – Sinaia
  14. Geheorghe Mihai – Azuga
  15. Gica Grigore Nicolae – Sinaia
  16. Grigore Sanda Maria – Poiana Câmpina
  17. Gurau Iulian – Bușteni
  18. Kerekes Agnes Elisabeta – Sinaia
  19. Ludu Crina Roxana – Bușteni
  20. Mihai Colesi – Bușteni
  21. Mortila Zaharescu Toma Andrei – Sinaia
  22. Neagu Mihaela Diana – Bușteni
  23. Pandrea Ion Aron – Bușteni
  24. Paraschiv Laurentiu – Bușteni
  25. Parauta Sebastian Marian – Bușteni
  26. Purcaru V. Vasile – Bușteni
  27. Rizea Radu Grigore – Bușteni
  28. Rosca Marina Elena – Bușteni
  29. Ruse Teona – Bușteni
  30. Stavarache Simona Mihaela – Bănești
  31. Stefan Silviu Petrut – Bușteni
  32. Tanase N. Benone – Bușteni

Cursurile vor începe după data de 3 mai 2012 / fiecare persoana înscrisă va fi contactata telefonic/e-mail pentru a fi informată în legătură cu ziua exacta și ora la care va avea loc deschiderea oficiala a cursurilor.

Pentru informatii suplimentare,

Mihai Mircea Totpal
director general
CRRT Busteni
0720.900.669
crrt@primaria-busteni.ro
www.busteni.crrt.ro